Тексти фіналістів та призерів VII Мистецтвознавчого конкурсу для арт-критиків

Ми зібрали тексти, які після завершення конкурсу виходили на сторінках наших інформаційних партнерів.

На сторінці онлайн-видання Korydor можна прочитати текст-розвідку лауреатки І премїі Поліни Ліміної "Божена Чагарова: діалектична матриця". Авторка відкриває нове ім'я в сучасному українському мистецтві - Божену Чагарову.

Також Korydor опублікував текст "Ідентифікація анонімности" Анастасії Холявки, в своєму есеї вона пише про пацієнтів психіатричних лікарень і їхню творчість.

Журнал про мистецтво та колекціонування "Антиквар" обрав до публікації текст лауреатки ІІ премії Конкурсу Анни Калугер "Назад, к телу. Человек Михаила Туровского" про творчість художника Михайла Туровського.

Рекомендуємо звернути увагу на текст Наталії Мандри "Заповедник отшельничества Александра Животкова", присвяченому творчості улюбленого художника фундації.

Роксолана Макар, лауреатка ІІІ премії Мистецтвозначого Конкурсу, написала "Портрет художника. Три прогулянки у пошуках Тараса Шевченка", або "портрет побутування портретів Тараса Шевченка" в соціумі і медіапроосторі. А LB.UA обрав цей текст для своєї аудиторії.

І на останок, текст фіналістки VII Мистецтвознавчого Конкурсу - есей Лілії Гоголь про сучасного івано-франківського художника Ростислава Котерліна.

 

Loading...