«Картон. Дерево. Камiнь» Олександра Животкова

Національна галерея Грузії спільно зі Stedley Art Foundation відкриває персональну виставку сучасного українського художника Олександра Животкова. Ядром тбіліського проекту стали цикли «Дороги», «Київ. 2014»,«Motherboard»,«Варіації з каменем», «Аз воздам» і «Аnno Domino» – понад 50 робіт, створених за останні 5 років.

Виставка «Картон. Дерево. Камінь», як цілісний проект не випадково буде вперше представлена саме грузинському глядачу. "Я вважаю Грузію своєю другою батьківщиною, тут мій другий дім. Я почав писати її ще до того, як вперше тут опинився. Дерево і камінь в моїх роботах з'явилися саме завдяки Грузії, знайомству з її давньою і надзвичайно сильною культурою. " – зізнається художник.

У мистецтві Животкова багато ритуальності, зосередженості на процесі, що вимагає від автора і глядача граничного зусилля. Моменти найвищої напруги людського духу змінюються катарсисом – можливістю підкоритися, віддатися природної стихії. Художник звертається тільки до природних, живим матеріалами. Його фарбами стають земля, сажа і обпалена живим вогнем деревина. Всі його переживання реальні, тілесні, конкретні. Конкретні у всьому, крім часу, оскільки звернені до вічності.

 

Виставка триватиме з 26 січня по 25 лютого.

Адреса: Тбілісі, вул. Шота Русатвелі 11

 

Графік роботи музею:

З вівторка по неділю з 10:00 до 18:00.

Квиткові каси зачиняються о 17:30.

Вихідні по понеділках та у святкові дні.

 

Фото з відкриття

Загрузка...