Білі ночі

БІЛІ НОЧІ

 

Ідея проведення спеціального проекту Українського клубу колекціонерів «Білі ночі» народилася на зустрічі колекціонерів з регіональним представництвом Sotheby's як прецедент нового стилю спілкування української еліти.

 

Стартував проект 27 липня 2013 року в Києві.

 

«Білі ночі» – це неформальне світське проведення часу, коли члени Клубу відкривають двері своїх домів для колег з метою знайомства з колекціями, обміну інформацією, вирішення сьогоденних питань вітчизняного мистецтва.

 

Світським зустрічам присутий високий аристократичний стиль спілкування, що нагадує атмосферу європейських салонів і клубів XVII-XVIII ст. –  об'єднань, що стали важливою частиною «публічної сфери» і вплинули на соціально-політичне і культурне обличчя цивілізованої Європи.

 

«Білі ночі» – приклад зародження нового соціального інституту, іншої культури спілкування, де є місце приємній розмові, дискусії, інтелектуальній бесіді, прослуховуванню живої музики, поезії. Це новий стандарт спілкування, який має усі шанси відіграти значну роль у формуванні громадської думки та смаку української публіки.  

 

«Білі ночі» – це чистота прозорого простору, це світлий час, який співтовариство наповнює фарбами думок і сподівань, створюючи нову палітру колективної свідомості, що формує публічну сферу та впливає на історію вітчизняного арт-процесу.

 

Першими двері своїх домівок для Клубу відкрили Стелла Беньямінова і подружжя Сергій та Євгенія Шудри.

 

 

 

 

Загрузка...